Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Oświadczenie Sekretarza Rady Powiatowej SLD w Mińsku Mazowieckim

Pragnę Państwa poinformować, iż złożyłem rezygnuje z funkcji sekretarza Rady Powiatowej SLD w Mińsku Mazowieckim, jak również z członkostwa w organizacji powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Mińsku Mazowieckim. Tym samym odcinam się od wszystkich decyzji podejmowanych przez obecne władze struktur powiatowych.

Dalej będę pracował i działał społecznie w Mińsku Mazowieckim, ale nie pod logo partyjnym a własnym nazwiskiem jak również pod szyldem nowo powstającego stowarzyszenia. W swojej działalności dalej będę kontynuował i rozszerzał działalność akcji społecznych, które w Mińsku Mazowieckim rozpocząłem dwa lata temu. Dalej będę kontynuował "Kartę życia" - wyrażenie zgody na pośmiertny przeszczep organów, rozszerzymy to o współpracę z Fundacją DKMS - Baza Dawców Komórek Macierzystych, jak również inne akcje społeczne. Będę kontynuował organizowanie spotkań, debat z politykami na różne nurtujące nas tematy i problemy. Do debaty będziemy zapraszali przedstawicieli wszystkich opcji politycznych. Dalej będę popierał i uczestniczył we wszelkiego rodzaju inicjatywach i akcjach społecznych.

z wyrazami szacunku

Krzysztof Miąsko

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem