loader

SONDA

Czy popierasz referendum ws. sześciolatków?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Liberadzki: Chcemy zachować swoją tożsamość

dodano 2017-05-08 20:23 w kategorii: Informacje

- Nie ma czegoś takiego jak zjednoczona opozycja. Grzegorz Schetyna jest przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, a jego adres jest następujący: wszyscy się jednoczmy, liderem tego będzie Grzegorz Schetyna, Nowoczesna najlepiej gdyby się dała wchłonąć, Polskie Stronnictwo Ludowe też dobrze gdyby się, przepraszam, rozcieńczyło – powiedział prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego w programie „Gość Poranka”, komentując demonstrację zorganizowaną przez PO w pierwszą sobotę maja w Warszawie.

 – Przesłanie, które wszyscy otrzymaliśmy było następujące: jedna lista opozycji, wszyscy przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. Nie możemy dopuścić, aby PiS „opanowało” całą Polskę, tak jakby w przeszłości było inaczej, bo przecież Platforma nie miała Sejmików Wojewódzkich, Platforma nie miała rządu, nie miała parlamentu, nie miała prezydenta – podkreślił prof. Liberadzki. – My (SLD – red.) chcemy zachować swoją tożsamość – dodał.         

Oglądaj całą rozmowę z prof. Bogusławem Liberadzkim, kliknij tu.

 



Komentarze

Wydarzenia

 • Testament Kality realizowany w sposób niedoskonały

  5 godzin temu

  - Cieszymy się, że Testament Kality jest w pewien sposób realizowany, ale jest on realizowany w sposób bardzo niedoskonały. Największym mankamentem tej ustawy i chcę, żeby to wyraźnie wybrzmiało, jest to, że ta ustawa nie pozwala na uprawianie konopi indyjskich w Polsce – ocenił Andrzej Rozenek.czytaj więcej»

 • Rozenek: Ustawa „dezubekizacyjna" nieludzka i bestialska

  6 godzin temu

  - 16 grudnia 2016 r. w budynku Sejmu, w podejrzanych okolicznościach prawnych przyjęto ustawę tzw. „dezubekizacyjną”, ustawę zmieniającą zaopatrzenie emerytalne wielu funkcjonariuszy w taki sposób, że objęła ona wszystkie służby mundurowe – powiedział Andrzej Rozenek, polityk SLD.czytaj więcej»

 • Wenderlich: Komisje śledcze teatrem

  dzisiaj o 07:31

  - Pamiętam poprzednie komisje śledcze, począwszy od tej pierwszej do kolejnych i wszystkie były teatrem – powiedział Jerzy Wenderlich, wiceprzewodniczący SLD w programie „Rozmowa Polityczna” komentując działalność komisji śledczej ds. Ambr Gold. czytaj więcej»

 • Rozenek: Czy PiS uniemożliwia pracę NIK?

  wczoraj o 11:54

  - 5 kwietnia 2017 r. złożyliśmy do szefa NIK-u Krzysztofa Kwiatkowskiego zawiadomienie dotyczące komisji smoleńskiej, pytaliśmy w tym zawiadomieniu jak wydawane są pieniądze przeznaczone na tę komisję – stwierdził Andrzej Rozenek, polityk SLD podczas spotkania z dziennikarzami w Sejmie 22 czerwca 2czytaj więcej»

 • Andrzej Rozenek wstępuje do SLD. Rada Krajowa partii w najbliższą sobotę.

  wczoraj o 10:57

  - Witamy Andrzeja Rozenka w szeregach Sojuszu Lewicy Demokratycznej -ogłosiła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD. - W najbliższą sobotę, 24 czerwca, odbędzie się Rada Krajowa partii - zapowiedział Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.